Łowca Pomysłów

O książce

Jedyny w swoim rodzaju poradnik zarządzania procesem twórczym i generowania pomysłów. Jak piszę na początku: „Ta książka pomoże Ci zrewolucjonizować siebie i na nowo odkryć w sobie Łowcę Pomysłów”.

Podczas lektury czytelnik uzmysławia sobie wiele istotnych kwestii, nad którymi być może dotychczas się nie zastanawiał, tj.:

  • Czym są pomysły, skąd się biorą i co należy z nimi robić?
  • Jak czerpać z tego co nam udostępnia przestrzeń?
  • Jak otworzyć swój umysł i być bardziej kreatywnym?
  • Czym jest proces twórczy i jak nim sterować?

W poradniku odnajdziemy wiele ciekawych ilustracji, przykładów z autopsji, świata nauki, sztuki i show biznesu. To znakomita lektura dla każdego, kto pragnie na nowo odkryć w sobie potencjał do realizacji własnych pomysłów i kto chce inaczej spojrzeć na swoje życie. Autor zaznacza jednak, że stanie się to dopiero wtedy, kiedy po przeczytaniu książki, czytelnik będzie potrafił odpowiedzieć na takie pytania jak: czym są pomysły, skąd się biorą i co należy z nimi robić? Czym jest przestrzeń informacyjno-energetyczna i jak czerpać z tego, co nam udostępnia? Jak otworzyć swój umysł i być bardziej kreatywnym? Czym jest proces twórczy i jak nim sterować? Jak wpadać na innowacyjne pomysły? Jak być wolnym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem? Jest to pozycja, która z całą pewnością wyróżnia się na rynku i nie można przejść obok niej obojętnie.

Zapraszam do lektury artukułu „Łowca Pomysłów” z kategorii Biblioteka Łowcy Pomysłów

Kontakt ze mną

Masz pytania? Chciałbyś/abyś podzielić się ze mną swoją opinią? Napisz do mnie na Facebooku lub Instagramie lub napisz do mnie maila

Jeśli nie chcesz, by ominął Cię nowy materiał zapisz się na newslettera. W ramach podziękowania wyślę Ci darmowy fragment ebooka w formacie PDF

FACEBOOK
INSTAGRAM @lowca.pomyslow