Jaki prezent na wieczór panieński

Jaki prezent na wieczór panieński

Wieczór panieński w zamyśle ma być zabawną imprezą, która w sposób symboliczny jest pożegnaniem z dawnym wolnym życiem. Aby było niezapomnianym wydarzeniem, należy zadbać o atmosferę, właściwy dobór gości, a w przypadku zaproszonych pań – wybrać dla przyszłej panny młodej odpowiedni prezent.

Jak wybierać prezent?

Oczywiście prezent nie jest przepustką na przyjęcie, ale pannie młodej będzie bardzo miło otrzymać coś specjalnie wybranego dla niej. Wybierając prezent, warto rozważyć – co lubi panna młoda, co może ją zadowolić, co może być przydatne w życiu rodzinnym oraz co zostanie zapamiętane z tego wieczoru. Opierając się na wiedzy o indywidualnych cechach przyszłej mężatki, możesz jednocześnie skorzystać z listy pomysłów, które pomogą ci podjąć właściwą decyzję przy wyborze prezentu od dziewczyn.

Praktyczne pomysły na prezenty

Dziś to bony i vouchery stały się popularnym wyborem, jeśli chodzi o prezent na wieczór panieński. Możesz dać pannie młodej bon na dzień w salonie SPA, wysłać ją na relaksujący masaż, do sklepu z kosmetykami i perfumami lub pozwolić poczuć się jak prawdziwa modelka na sesji zdjęciowej. Nadal popularna jest biżuteria. Może to być łańcuszek lub bransoletka. Oryginalnym prezentem będzie piękny wisiorek lub medalion, na którym można wygrawerować datę wieczoru panieńskiego lub ciepłe życzenia.

Oryginalne

Czy chcesz, aby twój prezent został szczególnie zapamiętany? Wybierz coś naprawdę niezwykłego. To może być na przykład portret ze zdjęcia panny młodej, stylizowany na wizerunek kultowej postaci historycznej. Wybierz zdjęcie, które pasuje do panny młodej. Może jest zdecydowana i wojownicza jak Joanna d’Arc, lub piękna, jak Afrodyta? Portret w stylu pop-art. – Jasne kolorowe obrazy przedstawiające młodą parę idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza. Może to też być na przykład jazda konna połączona z sesją ślubną w malowniczym miejscu, ale ręcznie robiony hamak.

Pikantne prezenty

Choć może to się wydawać banalne, to wieczór panieński jest nadal idealną okazją na wręczenie pikantnych prezentów. Optymalny jest zestaw luksusowej bielizny, który będzie bardzo przydatny na noc poślubną. Zabawki erotyczne. Wśród nich są całkiem niewinne jak na przykład miękkie kajdanki, ale jeśli dobrze znasz bohaterkę wieczoru, możesz pozwolić sobie na ostrzejsze prezenty także te związane z kategorią BDSM. Popularnym wyborem jest też męski striptiz, choć w tym przypadku, musimy mieć pewność, że tego typu wydarzenie jest mile widziane przez bohaterkę wieczoru.

Niezapomniane

Być może chcesz, aby beztroskie dni młodości na zawsze pozostały w pamięci przyjaciółki? Daj jej coś, co od czasu do czasu przywróci jego pamięć i pozwoli mu wrócić do ciepłych wspomnień. Może to być Foto książka ze wspólnymi zdjęciami z różnych lat. Wskazany jest też kolaż zdjęć. Można to zrobić w specjalnym programie, wybierając zdjęcia i podpisy lub za pomocą wydrukowanych fotografii, umieszczając je na kawałku papieru w kolejności chronologicznej. Dobrym rozwiązaniem jest też klip wideo z życzeniami w którym występują na przykład wszystkie przyjaciółki przyszłej panny młodej.